ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2018

Miluji adventní kalendáře. Loni jsem celá nadšená vyrobila jeden svému muži, no a nakonec jsem jej povětšinou tunelovala sama. Ne snad, že by Rosťa neměl rád sladké, ale při jeho pendlování mezi Brnem a Budčí se často stávalo, že příslušná porce z kalendáře byla jinde než on. 

A tak jsem se letos rozhodla jít na to jinak - od lesa. Inspiroval mě Adventní kalendář na dobrou noc a když jsem si přečetla příběh jeho vzniku, řekla jsem si stejně jako jeho autorka "tak já ten adventní kalendář prostě napíšu". No a výsledek máte tu. (Mimochodem, ty klasické jedlé adventní kalendáře jsem těm svým chlapům nakonec udělala taky, ale to je zase jiný příběh.) 

"Vánoce, děti, to není jen datum. Je to stav mysli."

Marry Ellen Chase

Návod k použití adventního kalendáře

Kliknutím na obrázek s příslušným číslem se dostanete na adventní povídání ze života Zídkovic rodiny.  Ač jsem se snažila sebevíc, nepodařilo se mi zajistit, že články budou dostupné až v daný den a dříve ne. 

Je tedy jen a jen na vás, jestli si necháte každý jeden z nich na příslušný den, nebo jestli zvládnete práci za 24 dnů během jednoho odpoledne a kalendář si "vyloupete" celý naráz.  Nikdo vás u toho neuvidí... Užijte si jej, jak uznáte za vhodné.

Jenom malé upozornění - je možné, že to, co se skrývá za jednotlivými obrázky, bude aktualizováno na poslední chvíli, takže při předčasném otevření riskujete, že neuvidíte vše tak, jak to má být...