ADVENTNÍ KALENDÁŘ 2018

Miluji adventní kalendáře. Loni jsem celá nadšená vyrobila jeden svému muži, no a nakonec jsem jej povětšinou tunelovala sama. Ne snad, že by Rosťaneměl rád sladké, ale při jeho pendlování mezi Brnem a Budčí se často stávalo, že příslušná porce z kalendáře byla jinde než on. 

A tak jsem se letos rozhodla jít na to jinak - od lesa. Inspiroval mě Adventní kalendář na dobrou noc a když jsem si přečetla příběh jeho vzniku, řekla jsem si stejně jako jeho autorka "tak já ten adventní kalendář prostě napíšu". No a výsledek máte tu. 

"Vánoce, děti, to není jen datum. Je to stav mysli."

Marry Ellen Chase

Návod k použití adventního kalendáře

Kliknutím na obrázek s příslušným číslem se dostanete na adventní povídání ze života Zídkovic rodiny.  Ač jsem se snažila sebevíc, nepodařilo se mi zajistit, že články budou dostupné až v daný den a dříve ne. 

Je tedy jen a jen na vás, jestli si necháte každý jeden z nich na příslušný den, nebo jestli zvládnete práci za 24 dnů během jednoho odpoledne a kalendář si "vyloupete" celý naráz.  Nikdo vás u toho neuvidí... Užijte si jej, jak uznáte za vhodné.

Jenom malé upozornění - je možné, že to, co se skrývá za jednotlivými obrázky, bude aktualizováno na poslední chvíli, takže při předčasném otevření riskujete, že neuvidíte vše tak, jak to má být...