Den 14: Narozeniny

První narozeniny jsou vždycky mimořádná událost a mělo by se patřičně dokumentovat, kde a jak byly oslaveny a s kým je oslavenec slavil. Pochopitelně vzpomínat v září, kdy vzniká tenhle článek, na to, co bylo na konci ledna, není úplně jednoduché. Tak aspoň pár útržků.

  • Narozeninový den jsme začali patřičnou narozeninovou snídaní - termix se svíčkou - zblajznul jej coby dup. Teda pro rýpaly - snědl jenom ten termix, svíčka byla dostatečně včas odstraněna.
  • Narozeninových dortů bylo hned několik. Ten první jsme snědli hned ten den večer s Brdečkovými. A druhý opravdový narozeninový dort dostal až o víkendu, kdy se slavilo s rodinou. Nutno dodat, že ani jeden Pepíka neoslovil. Zlatý termix!
  • K narozeninám patří dárky. A těch bylo docela dost - plavací kačenka a nákladní auto (Brdečci), hrací hrnec (rodiče), dřevěná kostka s hlavolamem (Martina Šimková), dřevěné auto hasičů (babička ze Zlína) a krásná nová jídelní židlička (babí z Budče a Pomejovi) .... no a možná ještě něco dalšího, to si nepamatuju.

Fotky z 1. Pepíkových narozenin jsou na Rajčeti - tak klikejte a kochejte se!